Skocz do zawartości
⚙️ NOWY SERWER CS2 DEATHRUN+KLASY ⚙️ ×
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[Opiekun FFA#1] ZywOo

ZywOo

Rekomendowane odpowiedzi

• Stały bywalec
  • Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem.

Minimum 16 lat - +

Piastowanie stanowiska admina na danym serwerze - +

Konto na forum założone co najmniej dwa miesiące przed napisaniem podania - +

Rozpoznawalność i nienaganna opinia -  +

Minimum 100 sensownych postów - +

Brak ostrzeżeń na koncie - +

Dostateczna aktywność na forum - +

Akceptowalna aktywność na komunikatorach sieci - +

Kultura osobista i poprawna polszczyzna - +

Chęć rozwoju i zaangażowanie - +

Znajomość regulaminów - +

Imię:

Gracjan

20

Profil Steam:

Steam

Staż na sieci:

6

Aktywność na serwerze (link do GT):

GT

Ile czasu spędzasz na forum, TS3 i/lub Discord sieci:

6-8h

Jakie obowiązki - Twoim zdaniem - musi wypełniać Opiekun Serwera?:

Obiektywne rozpatrywanie skarg

Rozważne dobieranie administracji FFA

Aktywność na serwerze i forum

Pilnowanie działu

Co Opiekun Serwera powinien robić, a czego nie powinien?:

+ Pilnowanie porządku serwera

+ Rozwiazywanie konfliktów pomiędzy adminami

+ Równe traktowanie aminów jak i zwykłych graczy

- Nadużywać permisji

- Wywyższanie się nad innymi

Jakie masz plany na rozwój serwera po otrzymaniu rangi?:
Na ten moment jedynym problemem FFA#1 jest administracja która nie wypełnia swoich obowiązków.

Czy masz doświadczenie w byciu Opiekunem Serwera?:

Doświadczenie mam spore, byłem opiekunem DR#1 w czasie gdzie była totalna samowolka, po nadaniu mi rangi dość szybko ogarnąłem cala sytuacje na deathrunie i za mojej kadencji serwer mocno prosperował.

Mam świadomość ze DR i FFA to 2różne serwery ale mam tez świadomość ze poradzę sobie tak samo dobrze jak z poprzednim serwerem.

Dlaczego akurat Ty?:

Dobry kontakt z Administracja sieci, rozpoznawalność z dobrej jak i złej strony wiec poznawać mnie już nie trzeba, doświadczenie, zmiana zachowania na serwerze. 

• Stały bywalec

Jestem na tak. 
Pewnego słonecznego dnia mowię sobie tak "cholera bardzo mam ochote pograć na ffa 1". Dokonałem tego czynu. Gdy znajdowałem się na serwerze byłem nadmiernie obrażany przez zgraje gamoni. Obrażali mi rodzine i zrobiło mi się bardzo przykro. I nagłe na białym koniu pojawił się admin zywoo, który zmutował każdego z nich i pocieszał mnie mówiąc, że mam się nie martwić bo to tylko glupie osoby z internetu. Po fakcie zaprosiłem go na randke i czekam aż przyjedzie do Warszawy. 
+aktywność 

+doświadczenie
+wiek
+estetyka+lubie go 

Imię:FilipWiek:18Profil Steam:https://steamcommunity.com/profiles/76561198871729108/Staż na sieci:6 lat Aktywność na serwerze (link do GT):GTIle czasu spędzasz na forum, TS3 i/lub Discord sieci:20 minut Jakie obowiązki - Twoim zdaniem - musi wypełniać Opiekun Serwera?:Obiektywne rozpatrywanie skargRozważne dobieranie administracji FFAAktywność na serwerze i forumPilnowanie działuCo Opiekun Serwera powinien robić, a czego nie powinien?:+ Pilnowanie porządku serwera+ Rozwiazywanie konfliktów pomiędzy adminami+ Równe traktowanie aminów jak i zwykłych graczy- Nadużywać permisji- Wywyższanie się nad innymiJakie masz plany na rozwój serwera po otrzymaniu rangi?:Na ten moment jedynym problemem FFA#1 jest administracja która nie wypełnia swoich obowiązków.Czy masz doświadczenie w byciu Opiekunem Serwera?:Doświadczenie mam spore, byłem opiekunem DR#1 w czasie gdzie była totalna samowolka, po nadaniu mi rangi dość szybko ogarnąłem cala sytuacje na deathrunie i za mojej kadencji serwer mocno prosperował.Mam świadomość ze DR i FFA to 2różne serwery ale mam tez świadomość ze poradzę sobie tak samo dobrze jak z poprzednim serwerem.Dlaczego akurat Ty?:Dobry kontakt z Administracja sieci, rozpoznawalność z dobrej jak i złej strony wiec poznawać mnie już nie trzeba, doświadczenie, zmiana zachowania na serwerze.

Edytowane przez AplaouZ

• Redaktor

Jestem na TAK

+wiek

+długość penisa

+doświadczenie

+estetyka podania

No zywoo to niezly zadymiarz ale ostatnio jak urodzilo mu sie dziecko to troche sie ogarnal pzdr

• Stały bywalec

Nie no zywoo, admina masz dopiero miesiąc, daj się poznać najpierw a potem pisz podanie na opiekuna, aktualnie jest bardziej znany marek jako kandydat i co jak co, ale powinieneś poczekać. Twoja szansa nadejdzie niebawem, uwierz mi i uwierz w siebie!

• Kobieta

Z całą sympatią, ale jestem na nie. Nie wiem czy cokolwiek się zmieniło, aczkolwiek wielokrotnie byłam świadkiem wzajemnie prowokujących się osób: ty - inny gracz, niezbyt odpowiedniego słownictwa do innych jak na osobę, która miałaby nadzorować innych adminów, zabaw w stylu " jest późno w nocy, więc podpowiem komuś gdzie jest przeciwnik, tylko nikt nie słyszał jak coś". Myślę, że inni (z większym doświadczeniem tutaj czy wyżsi rangą) też wiedzą jakie zachowanie reprezentujesz. Jeżeli to nie stanowi dla decydujących o podaniu przeszkody, no to życzę powodzenia w roli, ale osobiście o ile przymykam oczy na to, gdy jesteś jeszcze adminem, tak dalej nie widziałabym takiego postępowania, więc mam nadzieję, że w razie akceptacji podania weźmiesz sobie to do serca i będziesz wzorem dla innych adminów.

• Legenda

Jesteś bardzo sympatyczną osobą, ale wiemy niestety, że momentami nie panujesz nad swoimi odzywkami, a opiekun nie może sobie na to pozwolić. Aktualnie więcej osób z FFA1 było za odrzuceniem Twojego podania niż przyjęciem, a to jest bardzo ważny aspekt. Mam nadzieję, że nie zrezygnujesz z admina i dalej będziesz wypełniał swoje obowiązki, powodzenia następnym razem!

37003272.66000002_New Project.png
PODANIE ODRZUCONE
Twoje podanie zostało odrzucone. Przykładowe powody odrzucenia podania:
- Nie spełniałeś/aś wszystkich wymagań
- Posiadałeś/aś warna na koncie w trakcie pisania podania
- Wypowiedziałeś/aś sie pod swoim podaniem
- Od ostatniego podania nie minęło 7 dni
- Osoba rozpatrująca podanie zdecydowała, że na ten moment nie potrzebujemy więcej osób na tej randze.
Jeżeli nie zgadzasz się z decyzją osoby sprawdzającej, zgłoś post, a administracja rozpatrzy podanie ponownie.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...