Skocz do zawartości
⚙️ NOWY SERWER CS2 DEATHRUN+KLASY ⚙️ ×
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[Opiekun FF2] gordon

gordon

Rekomendowane odpowiedzi

• Redaktor

Imię: Jakub

Profil Steam: Klik

Staż na sieci: 3 Lata

Aktywność na serwerze (link do GT): Klik

Ile czasu spędzasz na forum, TS3 i/lub Discord sieci: Forum w każdej wolnej chwili, TS3 praktycznie cały czas, Discord z rana i wieczorem

Jakie obowiązki - Twoim zdaniem - musi wypełniać Opiekun Serwera?: Opiekun powinien zajmować się działem danego serwera, propozycje, skargi, podania, aktualizacje. Też zwracać uwagę jak radzą sobie admini jaką mają aktywność na serwerze, itp.

Co Opiekun Serwera powinien robić, a czego nie powinien?: Opiekun powinien być bezstronny, nie powinien faworyzować, też nie powinien się w jakiś sposób wywyższać.

Jakie masz plany na rozwój serwera po otrzymaniu rangi?: Pare pomysłów by się znalazło ale wole tego tutaj nie pisać

Czy masz doświadczenie w byciu Opiekunem Serwera?: Tak

Dlaczego akurat Ty?: Posiadam doświadczenie. Jestem osobą zaangażowaną i odpowiedzialną. Myślę że jestem dosyć rozpoznawalną osobą na serwerze jak i na forum. Chodzę na siłownie też więc spoko.

• Weteran

+Wiek
+Staż
+Ogarnięcie
+Aktywność
+Bezkonfliktowy
+Miły do szpiku kości

Tak na podsumowanie. Osobiście nie znam jakoś długo Gordona ani nawet nie miałem okazji nigdy go usłyszeć ale widać jaką pracę wkłada w nasze forum, na serwerze jest bardzo aktywny i nie ma z nim żadnych problemów. Nie powiem, że dla mnie to właśnie on jest najlepszym kandydatem bo nie znam go aż tak długo. Jednakże z pewnością trzeba brać dużą uwagę na podanie tego Pana bo świeci on przykładem i starannością.

• Administrator

Myślałem, że wypadniesz gorzej patrząc na to że nigdy nie miałeś doświadczenia, a jednak na rozmowie pokazałeś, że odnalazłbyś się w tej roli i uznałem, że przyjmę ciebie i daemona  na okres próbny. Jesteś cierpliwy, spokojny oraz pomocny a to cechy które cenie sobie na opiekunie. Zapraszam na ts na rozmowę co i jak. Osoba która będzie bardziej się wykazywała na randze zostanie na opiekuna, natomiast druga zostanie zdegradowana do roli admina. Pozdro!

37003272.66000002_New Project.png
PODANIE PRZYJĘTE
Gratulujemy! Twoje podanie zostało przyjęte. Zaczekaj, aż Właściciel Sieci lub Administrator  nada ci rangę.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...