Skocz do zawartości
⚙️ NOWY SERWER CS2 DEATHRUN+KLASY ⚙️ ×
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[Opiekun FF2] gordon


gordon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Redaktor

Imię: Jakub

Wiek: 18

Profil Steam: Klik

Staż na sieci: 3 Lata

Aktywność na serwerze (link do GT): Klik

Ile czasu spędzasz na forum, TS3 i/lub Discord sieci: Forum w każdej wolnej chwili, TS3 praktycznie cały czas, Discord z rana i wieczorem

Jakie obowiązki - Twoim zdaniem - musi wypełniać Opiekun Serwera?: Opiekun powinien zajmować się działem danego serwera, propozycje, skargi, podania, aktualizacje. Też zwracać uwagę jak radzą sobie admini jaką mają aktywność na serwerze, itp.

Co Opiekun Serwera powinien robić, a czego nie powinien?: Opiekun powinien być bezstronny, nie powinien faworyzować, też nie powinien się w jakiś sposób wywyższać.

Jakie masz plany na rozwój serwera po otrzymaniu rangi?: Pare pomysłów by się znalazło ale wole tego tutaj nie pisać

Czy masz doświadczenie w byciu Opiekunem Serwera?: Tak

Dlaczego akurat Ty?: Posiadam doświadczenie. Jestem osobą zaangażowaną i odpowiedzialną. Myślę że jestem dosyć rozpoznawalną osobą na serwerze jak i na forum. Chodzę na siłownie też więc spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Weteran

+Wiek
+Staż
+Ogarnięcie
+Aktywność
+Bezkonfliktowy
+Miły do szpiku kości

Tak na podsumowanie. Osobiście nie znam jakoś długo Gordona ani nawet nie miałem okazji nigdy go usłyszeć ale widać jaką pracę wkłada w nasze forum, na serwerze jest bardzo aktywny i nie ma z nim żadnych problemów. Nie powiem, że dla mnie to właśnie on jest najlepszym kandydatem bo nie znam go aż tak długo. Jednakże z pewnością trzeba brać dużą uwagę na podanie tego Pana bo świeci on przykładem i starannością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Myślałem, że wypadniesz gorzej patrząc na to że nigdy nie miałeś doświadczenia, a jednak na rozmowie pokazałeś, że odnalazłbyś się w tej roli i uznałem, że przyjmę ciebie i daemona  na okres próbny. Jesteś cierpliwy, spokojny oraz pomocny a to cechy które cenie sobie na opiekunie. Zapraszam na ts na rozmowę co i jak. Osoba która będzie bardziej się wykazywała na randze zostanie na opiekuna, natomiast druga zostanie zdegradowana do roli admina. Pozdro!

 

37003272.66000002_New Project.png
PODANIE PRZYJĘTE
Gratulujemy! Twoje podanie zostało przyjęte. Zaczekaj, aż Właściciel Sieci lub Administrator  nada ci rangę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...