Skocz do zawartości
⚙️ NOWY SERWER CS2 FFA#1⚙️ ×
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[Opiekun FFA#2]Komarito

Komarito

Rekomendowane odpowiedzi

• Zasłużony

Imię: Piotr

Profil Steam: STEAM

Staż na sieci: Prawie 4 lata

Aktywność na serwerze (link do GT):GT

Ile czasu spędzasz na forum, TS3 i/lub Discord sieci: Forum w każdej wolnej chwili odwiedzam, na ts i dc sporadycznie uczęszczam 

Jakie obowiązki - Twoim zdaniem - musi wypełniać Opiekun Serwera?:powinien zajmować się działem na forum, pilnować adminów, porządku na serwerze i pisać raporty.

Co Opiekun Serwera powinien robić, a czego nie powinien?:powinien być odpowiedzialny za serwer na którym pełni rangę, powinien być bezstronny, nie powinien się wywyższać, faworyzować graczy ani adminów

Jakie masz plany na rozwój serwera po otrzymaniu rangi?: na razie nie mam chyba żadnych, ale z czasem kto wie

Czy masz doświadczenie w byciu Opiekunem Serwera?: Tak byłem tutaj opiekunem przez pół roku

Dlaczego akurat Ty?: mam doświadczenie i duży staż, byłem tutaj już opiekunem, myślę, że gracze i administracja mnie znają

Edytowane przez Komarito

•  Komarito zmienił(a) tytuł na [Opiekun FFA#2]Komarito
  • Weteran

+Wiek
+Staż
+Doświadczenie
+Był opiekunem
+GT

Trochę już pana @  Komarito FFA#2 znam. Nikt nie pytał ale.. Pierwsze wrażenie zrobił na mnie bardzo dobre ponieważ sprawiał wrażenie bardzo opanowanej i spokojnej osoby aż do przesady. Później między nami wyszedł zgrzyt gdzie uznałem, że po prostu ego Pana komara nie pozwalało na dłuższe konwersacje no i po całej delikatnej akcji Pan Komar pokazał, że ma charakter i potrafi przeprosić mimo, że jak co poniektórzy mają tutaj bardzo dużo stażu i myślą, że są "Bogami" to Komar pokazał bardzo duża klasę zachowując się w ten sposób. Uważam, że razem z @  daemon FFA#2 są to najodpowiedniejsze osoby na to stanowisko. Komar ma w sobie z pewnością klasę i uważam, że ogólnie jeszcze więcej spokoju niż Daemon. Jeśli miałbym wybierać to właśnie pomiędzy tą dwójką z racji, że znam obie te osoby i naprawdę ciężko byłoby mi wybrać nawet pomimo mniejszego stażu Daemona. Oczywiście duże TAK. :)

• Administrator

Postanowiłem, że odrzucę to podanie. Są lepsi kandydaci na to miejsce patrząc na to że niedawno wróciłeś na admina i próbujesz znowu na opiekuna. Twoja aktywność jest ponadprzeciętna, to nie ta sama aktywność jak starałeś się na opiekuna za 1 razem. Na rozmowie nie wypadłeś tak źle, ale postanowiłem że dam szanse komuś innemu. Pozdro!

37003272.66000002_New Project.png
PODANIE ODRZUCONE
Twoje podanie zostało odrzucone. Przykładowe powody odrzucenia podania:
- Nie spełniałeś/aś wszystkich wymagań
- Posiadałeś/aś warna na koncie w trakcie pisania podania
- Wypowiedziałeś/aś sie pod swoim podaniem
- Od ostatniego podania nie minęło 7 dni
- Osoba rozpatrująca podanie zdecydowała, że na ten moment nie potrzebujemy więcej osób na tej randze.
Jeżeli nie zgadzasz się z decyzją osoby sprawdzającej, zgłoś post, a administracja rozpatrzy podanie ponownie.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...